0212 280 1 280
  

Biopro ürünleri Rus asıllı Amerikalı bilim adamı Dr. Igor Smirnov tarafından geliştirilen, patentli MRET* ve ERT™** teknolojilerini kullanmaktadır. Bu ürünler laboratuvar ortamında ve nano teknoloji ile sabit yüksek yalıtkanlıkta özel bir polimer bileşiminden üretilmiştir. Bu polimer insan vücuduna zararlı olan elektromanyetik radyasyon dalgalarının şeklini değiştirerek doğadakine benzer bir hale getirir. Ayrıca bu zararlı elektromanyetik dalgalara karşı vücudunuzun enerjisini yükselterek korunmasına yardımcı olur.

Biopro ürünleri MRET* ve ERT™** teknolojilerini kullanarak elektromanyetik radyasyonun negatif etkilerini azaltmaya yardımcı olur.

Elektromanyetik dalgalar durdurulamaz ama Biopro ile zararlı etkileri azalır.


* MRET (Molekuler Resonance Effect Technology - Moleküler Rezonans Etki Teknolojisi)

** ERT (Energy Resonance Technology - Enerji Rezonans Teknolojisi)

   
 
 

Biopro, jel halindeki sabit yalıtkan polimerden üretilmiştir. MRET teknolojisi ile üretilen bu özel polimerin ilk formu bal kıvamında olup, üretim aşamasında enjekte edildiği kabın içinde sertleşerek şekil alır.

Biopro tamamen nano teknoloji ile üretilmiş bir polimerdir, elektronik cihaz değildir.

Dünyaca ünlü akreditasyona sahip bağımsız laboratuvarlarda* yapılan testlerde Biopro'nun elektromanyetik radyasyonun yaydığı düzenli dalgaları değiştirdiği kanıtlanmıştır.

Biopro elektromanyetik radyasyona karşı ölçülebilirliği ve faydası kanıtlanmış dünyada tek polimer üründür.
 
 
 
 
 
       
Bioreks Sağlık ve Elektronik Ürünler Tic. Ltd. Şti.
Nato Cad. No: 45 Seyrantepe - İstanbul
 
0212 282 3240
0212 282 3750