0212 280 1 280
  

Elektromanyetik radyasyon nedir?


Hayatımızı kolaylaştıran teknolojik ürünler, çevremize elektromanyetik radyasyon yaymaktadır.

Günümüzde oldukça yaygın kullanılan cep telefonları, bilgisayarlar, saç kurutma makineleri, mikrodalga fırınlar, televizyonlar, ütüler, klima ve elektrikli ısıtıcılar, fotokopi makineleri, otomobiller, yüksek gerilim hatları, baz istasyonları ve daha pek çok elektronik cihaz elektromanyetik radyasyon yayar.

Bu cihazların yaydığı elektromanyetik radyasyon; stress, uykusuzluk, migren, cilt problemleri, hafıza kaybı, kilo alımı gibi rahatsızlıklara sebep olur. Ayrıca, hepimizin korkulu rüyası olan lösemi, beyin tümörü, kalp rahatsızlıkları, parkinson, alzheimer, kanser ile hamilelerde düşük riskinin artmasına ve erkeklerde % 30 'a varan sperm azalmasına neden olduğu uluslararası bilimsel araştırmalar ile kanıtlanmıştır. *

*Kaynak: Savitz DA, Pearle N E, Poole C. Methodological issues in the epidemiology of electromagnetic fields and cancer. Epidemiol Rev.1989;11:p59-78. Micheaelis J, Schuz J, Meinert R, Zemann E. Combined risk estimate for two German population-based case-control studies on residential magnetic fields and chilhood acute leukemia. Epidemiology. 1997;9(1):p92-94

   

Biopro ürünleri Rus asıllı Amerikalı bilim adamı Dr. Igor Smirnov tarafından geliştirilen, patentli MRET* ve ERT™** teknolojilerini kullanmaktadır. Bu ürünler laboratuvar ortamında ve nano teknoloji ile sabit yüksek yalıtkanlıkta özel bir polimer bileşiminden üretilmiştir. Bu polimer insan vücuduna zararlı olan elektromanyetik radyasyon dalgalarının şeklini değiştirerek doğadakine benzer bir hale getirir. Ayrıca bu zararlı elektromanyetik dalgalara karşı vücudunuzun enerjisini yükselterek korunmasına yardımcı olur.

Biopro ürünleri MRET* ve ERT™** teknolojilerini kullanarak elektromanyetik radyasyonun negatif etkilerini azaltmaya yardımcı olur.

Elektromanyetik dalgalar durdurulamaz ama Biopro ile zararlı etkileri azalır.


* MRET (Molekuler Resonance Effect Technology - Moleküler Rezonans Etki Teknolojisi)

** ERT (Energy Resonance Technology - Enerji Rezonans Teknolojisi)
   
       
Bioreks Sağlık ve Elektronik Ürünler Tic. Ltd. Şti.
Nato Cad. No: 45 Seyrantepe - İstanbul
 
0212 282 3240
0212 282 3750