0212 280 1 280
  
SIK SORULAN SORULAR

Biopro nedir?
BIOPRO tescilli ve patentli MRET (Moleküler Rezonans Etki Teknolojisi) ile düşük şiddetli EM alan teknolojisi kullanılarak geliştirilen tescilli ERT (Enerji Rezonans Teknolojisi) kullanilarak laboratuar ortamında üretilen bir polimerdir. Elektronik cihaz değildir.

Telefonuma takacağım BIOPRO, konuşma kalitesini bozar ya da parazit yapar mı?

Kesinlikle bozmaz. BIOPRO içeriğinde kullanılan patentli MRET® & ERT™ teknolojileri ile üretilen polimer elektromanyetik radyasyon yoğunluğunu/şiddetini azaltmaz, şeklini değiştirir. BIOPRO  elektronik cihaz olmadiğindan  cihazlara etki yapmaz, fakat cihazlarin yaydiği elektromanyetik dalgalara (radyasyona) karşı vucudunuzu korumaya yardımcı olur.Ayrica sürekli yaydığı  dalgalarla hücresel yapınızı destekler, vücud direncinizin artmasına yardımcı olur. Bu sebeple konuşma kalitenizde bir değişiklik olmaz.

Laptop, kablosuz modem ya da kablosuz kulaklık, yazıcı gibi cihazlarımda kullanacağım BIOPRO bağlantı hızımı düşürür ya da bağlantımı engeller mi?

Kesinlikle engellemez. BIOPRO içeriğinde kullanılan patentli MRET® & ERT™ teknolojileri ile üretilen polimer sayesinde elektromanyetik radyasyonun yoğunluğunu/şiddetini azaltmaz, şeklini değiştirir. Biopro ayrıca elektromanyetik alanlara karşı hücresel yapınızı destekler, vücud direncinizin artırmasina yardımcı olur. Bu sebeple bağlantı hızınızda ya da kalitesinde bir değişiklik meydana gelmez. Cihazlara etki yapmaz.

Bebeğimi, çocuğumu elektromanyetik dalgalardan korumak için hangi ürünleri kullanabilirim?

Evinizde kablosuz internet (ADSL), cep telefonu,kablosuz telefonlar, biberon ısıtıcısı, mikrodalga fırın,elektrikli bebek ürünleri, saç kurutma makinesi hatta buzdolabı, çamaşır makinesi, klima, elektrikli ısıtıcı kullanmayabilirsiniz. Ancak tüm bunlar  sizi ve bebeğinizi elektromanyetik dalgalardan korumanıza yeterli değildir. Unutmayın ki elektromanyetik dalgalar duvardan, demirden, çelik kapıdan kısacası her yerden geçebilir, durdurulmaları mümkün değildir ve gözle görülmezler!  Yani yan komşunuzun kullandığı elektronik ya da elektrikli cihazlar, sokaktan geçen yüksek gerilim hatları, otomobiliniz, ulaşım araçları, sokakta yanınızdan geçerken cep telefonu ile konuşanlar bile hep birer potansiyel tehlikedir. Tüm bunları göz önünde bulunduran BIOPRO bebeğinizi ve sizi düşünerek farklı ürünler oluşturdu.
Bebek ve çocuk odaları için özel olarak üretilen BIOPRO MAXI Baby ve bebeğinizin her zaman yanında taşıyacağı BIOPRO Baby ile, çocuğunuzun için BIOPRO  Gümüş Bileklik  ailenizin elektromanyetik dalgalara karşı korunmasına yardımcı olur.

BIOPRO ve BIOPRO MAXI arasında ne fark vardır?

Teknolojik cihazların kapladığı alan, hacmi, kullanılma süresi, yoğunluğu ve dalga şiddetine bağlı olarak kullanacağınız BIOPRO ürünleri değişmektedir. Ofis, bebek odası, mutfak, cafe gibi elektromanyetik dalga yayan cihazları yoğun olarak kullanıldığı kapalı alanlarda kullanılan BIOPRO MAXI, 250 cm’lik bir küre içinde etkilidir. BIOPRO kolye, anahtarlık vb aksesuarlar sizi hem kullandığınız elektromanyetik dalga yayan cihazlardan hem de dışarıda, sokakta, kuaförde, okulda, ulaşım araçlarında başkalarının kullandığı cep telefonu, baz istasyonu, saç kurutma makinesi, yüksek gerilim hatları gibi elektromanyetik alanlardan her an 150 cm’lik bir küre içinde korunmanıza yardımcı olur. Yoğun Elektromanyetik Radyasyona maruz kalacağınızı düşünüyorsanız  250cm lik korüma sağlayan ürünleri tercih etmenizi öneririz.

EMR’nin etkileri kesin olarak kanıtlanmış mıdır? (EMR: Elektromanyetik Radyasyon)

Elektromanyetik Radyasyonun vücudumuza verdiği zararlar  dünyanin değişik yerlerinde yaşayan bilim adamları yıllardan beri arastırmalar yapılmakta fakat henüz bilimsel olarak kanıtlanmamıştır. Ancak sigaranın etkilerinin de 20 yıl sonra kanıtlanabildiği ve 20 yıl önce tedbir almayanların bugün ölümle ya da ağır hastalıklarla burun buruna geldiği göz önüne alındığında, üstelik de EMR üzerinde yapılan bilimsel araştırmaların ciddi sonuçları düşünüldüğünde önlem almak için beklemenin büyük risk getireceği vazgeçilmez bir gerçek olarak ortadadır. 

EMR bu kadar zararlıysa hayatımızda önemli kolaylıklar sağlayan teknolojiden vaz mı geçmemiz gerekecek?

Hayır, hayatınızı kolaylaştıran teknolojiden vazgeçmeniz gerekmiyor. Önlem olarak, EMF ve EMR’nin negatif etkilerini azaltarak sizleri bu zararlı dalgalara karşi korumaya yardımcı olan dünyada teknolojinin ayrılmaz bir parçası haline gelen BIOPRO ürünlerinden birini üzerinizde veya yakınınızda bulundurarak siz de yardım alabilirsiniz. (EMF:Elektromanyetik Alan)

BIOPRO teknolojisini beğendim. Ancak hamileyim. Bu ürün bebeğime zarar verir mi? Karnımdaki bebeğimi korur mu?

BIOPRO elektronik bir cihaz değildir. İçerisinde nanoteknoloji ile üretilmiş MRET Polimer bulunur. MRET polimerin yaydığı doğal dalgalar sayesinde hücrelerinizin direncini yani vücut direncinizi arttırarark sizi ve karnınızdaki bebeğinizi korumaya yardımcı olacaktır. BIOPRO’yu aksesuar olarak üzerinizde taşımanız sizin 150 cm’lik veya 250 cm’lik bir küre içinde elektromanyetik dalgalara karşı sizleri korumaya yardımcı olur.Yan etkisi bulunmamaktadır.

BIOPRO elektronik bir cihaz mı? Yan etkisi nedir?

BIOPRO elektronik bir cihaz değildir. BIOPRO içeriğinde patentli nano-teknoloji tekniği ile uretilen  MRET® & ERT™ teknolojilerinden üretilen polimer bulunur. Biopronun herhangi bir yan etkisi yoktur.

BIOPRO neden elektromanyetik dalgaların niteliğini değiştiriyor da tamamen engellemiyor?

Cihazların çalışmasını elektromanyetik dalgalar sağlar. Elektromanyetik dalgalar eğer tamamen engellenirse bu kez cihazlarınız çalışmaz. Elektromanyetik Radyasyonun şiddetini azaltacağını veya önleyeceğini iddia eden herhangi bir cihaz ya da ürün vücudunuzdaki hücresel yapıda çok daha kötü problemler yaratabilir. Örneğin cep telefonunuz çekmiyor ise daha fazla radyasyona maruz kalabilirsiniz. Çünkü cep telefonunuz hat alamadığı durumda baz istasyonuna ulaşabilmek için daha çok elektromanyetik dalga yaymaya çalışacaktır. Radyasyonu tamamen kesen kumaşlar,boyalar bulunmaktadir.Fakat bunlar bazı deneyler yapmak için elektromanyetik dalgalardan arınmış bölgeler gerektiğinde kullanılır.Kumastan elbise giyebilirsiniz. Peki kafanızı elerinizi ve bacaklarınızı nasıl koruyacağız.Telefonunuzu bu kılıfın ıçinde tuttugunuzda telefon çalısmaz. Teknolojik ve elektrik aletleri kullanıyorsanız Elektromanyetik dalgaları engelleyemetiz. Vücudumuzu bu zararlı dalgalardan BIOPRO ürünleri kullanarak korumaya yardımcı olur.

BIOPRO’nun çalışması için pil ya da başka bir güce ihtiyaç var mı?

Hayır. Bu tür güçler de  elektromanyetik dalga yayarlar. MRET teknolojisini icat eden Dr. Smirnov, dışarıdan bir güçle çalışan Amerikan ordusunun keşfettiği “aktif” ses-dalga teknolojisini geliştirmiş ve dışarıdan herhangi bir güç kaynağına ihtiyaç duymayan pasif ses-dalga teknolojisini geliştirmiştir. Yani BIOPRO, elektromanyetik dalga ile karşılaştığında yaydığı aktif karşı dalga yayar ve vücudunuzu destekleyerek, korumaya yardımcı olur.

BIOPRO ne kadar süre kullanılabiliyor?

Biopro’nun ömrü, elektromanyetik cihazları kullanma yoğunluğunuza bağlı olarak değişir. 3 yıldan sonra yenisi ile değiştirmeniz tavsiye edilir.

Biopro’nun yaydığı karşı dalgalara maruz kalmak vücuduma zararlı mı?

Hayır zararlı değildır. Biopro’nun sahip oluğu polimerin yaydığı dalgalar vücudunuzun elektromanyetik radyasyona karşi direncinin daha da arttırmasına yardımcı olur.

Biopro sadece beni mi yoksa etrafımdaki kişileri de korur mu?

Biopro ürünlerinden Biopro, Biopro Baby ve Biopro Gümüş Bileklık 150cm çapında bir küre içinde sizi ve küre içindekileri korumaya yardımcı olurken Biopro Gümüş Kolye, Biopro Maxi, Biopro Maxi Baby, Biopro Anahtarlık 250cm çapında bir küre içinde sizi ve küre içindekileri korumaya yardımcı olur.

Biopro Maxi ve Biopro Maxi Baby arasında fark var mıdır?

Fark yoktur, aralarında renk haricinde fark yoktur.

Biopro Maxi’yi odanın neresine yerleştirmeliyim?

Biopro Maxi 250cm çapında bir alanda sizi zararlı elektromanyetik dalgalardan korumaya yardımcı olur. Bu yüzden size yakın bir yerde bulunmasında yayar vardır. Mutfakta çalıştığınızda da yanınıza alabilirsiniz.

Biopro ürünlerini  uyurken de kullanmam gerekli mi?

Bilmelisiniz ki elektromanyetik dalgalar her yerde ve siz uyurken de buna maruz kalıyorsunuz. Biopro’yu üzerinizde taşımasanız dahi yakınınızda bulundurmanızı veya oda için tasarlanmış olan Biopro Maxi ürünümüzün yakınınızda olmasını öneriyoruz.

Biopro’nun işe yaradığını nereden anlayabilirim?

Sitemizde yapılan testleri inceleyebilisiniz. Siz de üzerinızde test etmek ısterseniz şrket merkezimizde olçümlme yaptırabilir veya nerede ve zaman test yapılacağı bilgisini alabilirsiniz. Kullananların belirttiklerine göre; Biopro kullanmaya başladıktan sonra daha enerjik olduklarını, daha kaliteli uyuduklarını ve daha az stres yaşadıklarını belirttiler.

Biopro etkisi beynimin bana bir oyunu mu? Plasebo etkisi var mı?

Hayır. Yapılan kan testleri ve diğer testlerin sonucunda Biopro’nun elektromanyetik dalgalardan korunmaya yardımcı olduğu görülmektedir.

Biopro ürünleri sudan zarar görür mü? Örneğin, duş yaparken Biopro kolye’yi çıkarmam gerekir mi?

Hayır. Biopro ürünleri sudan zarar görmez. Duşta, havuzda ya da denizde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

 

       
Bioreks Sağlık ve Elektronik Ürünler Tic. Ltd. Şti.
Nato Cad. No: 45 Seyrantepe - İstanbul
 
0212 282 3240
0212 282 3750